Калькулятор резервного фондуНаявність резервного фонду може призвести до більш керованої ситуації у випадку непередбаченого безробіття, ремонту авто, невідкладної медичної допомоги, майнового збитку та навіть у правових питаннях. Наявність адекватної суми на випадок надзвичайних ситуацій, допоможе вам зосередитися на тому, що найкраще відповідає потребам вашої сім'ї, а не турбуватися про пошук грошей для вирішення цих складних ситуацій. Калькулятор допоможе розрахувати необхідну суму для формування резервного фонду.


 Уточнення

Уточнення:

  • Результати розрахунку є лише оцінками, фактичні суми можуть бути більшими або меншими. Ми не можемо передбачити речі, які вплинуть на суми фактичних витрат,наприклад, динаміка цін на споживчі товари.
  • Цей калькулятор не повинен бути вашим єдиним джерелом інформації при прийнятті фінансового рішення. Ви маєте вирішити, чи варто отримати пораду від фінансового консультанта, якому ви довіряєте.
  • Після занесення всіх витрат до калькулятора оберіть кількість місяців безробіття і визначте необхідну сумум для формування резервного фонду.
  • Результати розрахунку не враховують надходження від Фонду соціального страхування на випадок безробіття.

Коментар