×

28 КРОКІВ


Кроки 1-7 Прагнення до змін Оцінка фінансової ситуації Розгрібання фінансового безладу Налаштуйтесь на успіх Копії кредитних звітів Виправлення кредитного звіту Рахуйте свої гроші Кроки 8-14 Визначте стартову позицію Борговий тест Визначення пріоритетів Встановлення фінансових цілей Коротко-, середньо- та довгострокові цілі Сплата боргів Очікуйте на неочікуване Кроки 15-21 Убезпечте своє фінансове майбутнє Візьміть на себе зобов’язання Здійснюйте накопичення для ваших цілей Куди зникають ваші гроші Задокументуйте постійні первинні витрати Заплануйте періодичні витрати Здійснюйте облік ваших витрат Кроки 22-28 Визначте шляхи зменшення витрат Заощаджуйте на бакалійних товарах та харчуванні Здійснюйте облік зменшення витрат Контролюйте сімейний захист Усвідомлюйте вартість кредиту Сформуйте фінансову команду Відчуйте перевагу Тести Кредити До 25 років Управління Інвестиції Колективні інвестиції Інші інвестиції Пенсійне страхування Диверсифікація Шахрайство Валюта
Крок 22: Визначте шляхи зменшення витрат


Невеликі зміни можуть значно змінити баланс вашого рахунку.

Змінивши одну річ, яку ви робите регулярно, ви можете заощадити гроші.


Заощадити гроші легко,якщо скорочуєте або зменшуєте деякі речі, які ви купуєте постійно.


Здійснення невеликих змін у своєму житті може збільшити ваші заощадження і краще допомогти вашому бюджету. Дотримуйтесь цих порад, щоб заощадити більше грошей.

  • Змініть одну звичку і заощаджуйте.
  • Починайте заощаджувати разом з друзями.
  • Заощаджуйте на одягу.
  • Знайдіть як заощадити на продуктах харчування, бакалії, електриці, воді.
  • Зменшуйте комісійні за банківське обслуговування.


Дізнайтесь більше.Скрипт до відео


Визначте шляхи зменшення ваших витрат.

Для створення збалансованого бюджету або збільшення заощаджень, більшість людей повинні знайти спосіб, щоб або заробляти більше, або менше витрачати. Якщо ідея витрачати менше звучить складно, спробуйте почати з малого.

Важливо розуміти, що кожна покупка, що ми робимо - за винятком таких постійних потреб як харчування за межами дому, оренда, і комунальні - це вибір.

На додаток до здійснення невеликих змін у витратах, збільшити ваші заощадження можуть надходження з інших джерел включаючи збільшення доходів від підвищення зарплати, подарунки до дня народження, страхові виплати, податкові знижки, пасивний дохід у вигляді відсотків і спадщина.

Щоб визначити, що ви можете дозволити собі витратити на такі витончені речі, як кава, одяг та їжа за межами дому, створіть щомісячний бюджет.

Коли ви маєте певну суму, яку ви можете витратити щомісяця, варто зосередитись на способах розтягування ціх грошей протягом місяця.

1. Погляньте на те, куди ви витрачаєте свої гроші і сфокусуйте свою увагу на три великі статті для можливого їх скорочення.

Бажано прагнути до 10-15 відсотків скорочення витрат за 1-2 статтями, оскільки повільна зміна, швидше за все, більш реальна для дотримання, ніж радикальні зміни свого способу життя.

2. Практикуйте 30-денний період очікування перед будь-якими придбаннями на суму більше 5000 грн.

3. Перш ніж купити, запитайте себе, чи могли б ви знайти де-небудь ще дешевше, або можливо ви зможете обійтися без цього взагалі?

4. Застосовуйте приготування їжі в домашніх умовах. Витрати на харчування за межами дому непомітно і швидко зростають.

5. Знаходьте в Інтернеті рецепти їжи, яку ви можете приготувати з залишків. Ви скажете, що у вас є в морозильній камері і коморі, і отримаєте кілька рецептів.

6. Запасайте продукти, які добре заморожуються або мають відносно тривалий термін зберігання, в тому числі м'ясо, заморожені овочі, консерви, крупи, масло, йогурт, рис, макарони, горіхи, макаронні вироби, спеції і алкоголь.

7. Жодний продуктовий магазин не має найнижчі ціни на все. Тож придивіться до цін і приймайте рішення.

8. Отримайте бібліотечну картку. У більшості публічних бібліотек ви знайдете книги, компакт-диски, DVD-диски та безкоштовний Wi-Fi.

9. Використовуйте онлайн. Існує десятки казкових веб-сайтів, які допоможуть заощадити гроші.

10. Починайте запитувати знижку. Переговори про більш низьку ціну полягають у використанні дружнього тону, наявності інформації, яка підтверджує, що конкуренти мають товар за меншу ціну. Будьте наполегливі та намагайтеся порозумітись з торговим представником.

11. Заохочуйте ощадливості. Заохочуйте себе для пошуку шляхів, щоб жити за менші гроші.

12. Змініть ваші уявлення. Замість того, щоб відчувати себе обмеженим через ліміти на витрати, намагайтесь думати про те наскільки покращили свої можливості жити краще за мінімальну кількість готівки.

В цьому ви обмежені не готівкою а лише вашою креативністю.Калькулятор бюджету

Уточнення та припущення

Уточнення:

Протягом цього курсу будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.


Коментар