×

28 КРОКІВ


Кроки 1-7 Прагнення до змін Оцінка фінансової ситуації Розгрібання фінансового безладу Налаштуйтесь на успіх Копії кредитних звітів Виправлення кредитного звіту Рахуйте свої гроші Кроки 8-14 Визначте стартову позицію Борговий тест Визначення пріоритетів Встановлення фінансових цілей Коротко-, середньо- та довгострокові цілі Сплата боргів Очікуйте на неочікуване Кроки 15-21 Убезпечте своє фінансове майбутнє Візьміть на себе зобов’язання Здійснюйте накопичення для ваших цілей Куди зникають ваші гроші Задокументуйте постійні первинні витрати Заплануйте періодичні витрати Здійснюйте облік ваших витрат Кроки 22-28 Визначте шляхи зменшення витрат Заощаджуйте на бакалійних товарах та харчуванні Здійснюйте облік зменшення витрат Контролюйте сімейний захист Усвідомлюйте вартість кредиту Сформуйте фінансову команду Відчуйте перевагу Тести Кредити До 25 років Управління Інвестиції Колективні інвестиції Інші інвестиції Пенсійне страхування Диверсифікація Шахрайство Валюта
Крок 24: Здійснюйте облік зменшення витрат


Коли ви визначаєте шляхи скорочення витрат, ви маєте бути чесним перед собою, щодо власних фінансів.

Скорочення витрат починайте з категорії "бажане", але це не означає, що ви маєте обнулити деякі статті витрат. Починайте з малого - 10-15% скорочення протягом 1-2 місяців.

Планування зменшення витрат дасть можливість виявити причини виконання або не виконання запланованого скорочення в кінці місяця, коли будете підсумовувати власні досягнення бюджетного процесу.


Можливо, аналіз виконання запланованого скорочення витрат допоможе внести корективи у вашу фінансову поведінку.Дізнайтесь більше.Скрипт до відео

Здійснюйте облік зменшення витрат.

Тепер, коли ви визначили деякі області, в яких ви хотіли б внести деякі зміни, настав час переглянути свої записи книги витрат. В окремій колонці під назвою "Уточнення" показуйте, як ви хотіли б змінити свої витрати.

Наприклад, якщо ви в даний час витрачаєте 500 грн. на місяць за категорією Хімчистка / Пральня і ви хочете витратити всього 300 грн. на місяць, запишіть – 200 грн. в цій колонці.

Пам'ятайте, що мова не йде про жертву. Мова йде про вибір необхідних дій, щоб допомогти собі досягти ваших цілей.

Оскільки складання плану витрат і ведення обліку є важливим елементом управління грошима, рекомендується здійснювати це на постійній, безперервній основі, бажано щодня.

Після того, як ви внесли корективи, ви можете рухатися вперед, використовуючи цей план витрат як дорожню карту для досягнення ваших цілей.Таблиця обліку витрат

Калькулятор бюджету

Уточнення та припущення


Уточнення:

Протягом цього курсу будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.


Коментар