×

28 КРОКІВ


Кроки 1-7 Прагнення до змін Оцінка фінансової ситуації Розгрібання фінансового безладу Налаштуйтесь на успіх Копії кредитних звітів Виправлення кредитного звіту Рахуйте свої гроші Кроки 8-14 Визначте стартову позицію Борговий тест Визначення пріоритетів Встановлення фінансових цілей Коротко-, середньо- та довгострокові цілі Сплата боргів Очікуйте на неочікуване Кроки 15-21 Убезпечте своє фінансове майбутнє Візьміть на себе зобов’язання Здійснюйте накопичення для ваших цілей Куди зникають ваші гроші Задокументуйте постійні первинні витрати Заплануйте періодичні витрати Здійснюйте облік ваших витрат Кроки 22-28 Визначте шляхи зменшення витрат Заощаджуйте на бакалійних товарах та харчуванні Здійснюйте облік зменшення витрат Контролюйте сімейний захист Усвідомлюйте вартість кредиту Сформуйте фінансову команду Відчуйте перевагу Тести Кредити До 25 років Управління Інвестиції Колективні інвестиції Інші інвестиції Пенсійне страхування Диверсифікація Шахрайство Валюта
Крок 3: Розгрібання фінансового безладу


Очищення безладу з вашого будинку може зробити вас миттєво більш організованим і спростити ваше життя.

Очищення будь-яких непотрібних елементів також може допомогти вам отримати задоволення.

Те саме стосується і ваших фінансів.


Позбавлення від фінансового безладу допоможе:
 • зменшити фінансовий стрес у вашому житті;
 • зекономити час у податковому сезоні;
 • покращити розуміння ваших особистих фінансів.

Перед тим як винести сміття перевірте, щоб уся ідентифікаційна інформація була знищена, щоб запобігти потраплянню вашої персональної інформації в погані руки.Дізнайтесь більше.Скрипт до відео

Розгрібання фінансового безладу

Здійснюючи організацію вашої фінансової частини, важко бути вмотивованим, коли ти знаходишся по коліно у паперах.

Проте, перед тим, як згрібати до купи всі папери, ви повинні знати, що є речі, на які слід розраховувати. Слід знати, що зберегти, а що просто викинути.

 • Продуктові чеки та чеки від інших витрат, які не зменшують базу оподаткування, можуть бути знищені після того, як вони були записані з метою ведення бюджету.
 • Зарплатні корінці повинні бути перевірені. Якщо вони співпадають з вашими очікуваннями, ви можете їх знищити. Якщо ні, запросіть детальний розрахунок вашого доходу.
 • Квитанції що пов’язані з вашими податками і бізнесом повинні бути збережені протягом 3-х років.
 • Корінці від квитанцій за комунальні послуги мають бути знищені після запису, однак, ви можете захотіти зберегти їх ще на рік з метою порівняння місячних витрат.
 • Документи домовласника, що відносяться до придбання, продажу або капітального перепланування вашого будинку, мають бути збережені протягом всього періоду володіння будинком.
 • Чеки від придбання товарів довготривалого використання мають бути збережені протягом всього періоду володіння річчю.
 • Чеки кредитних карток можуть бути знищені одразу після їх узгодження з вашим місячним бюджетом. Додаткові чеки від кредитних карток за місяць можуть знищуватись один раз на рік.
 • Документи від податкової знижки повинні зберігатися протягом 7-и років. Податкова служба має три роки від дня вашого заповнення декларацій для аудиту вашої знижки, якщо є підозри щодо правдивості.

Зрештою, перед тим як винести сміття перевірте, щоб уся ідентифікаційна інформація була знищена, щоб запобігти потраплянню вашої персональної інформації до поганих рук.Здійснюйте організацію фінансових документів на постійній основі.


Спробуйте організувати всі свої фінансові документи витрачаючи 15-30 хвилин на тиждень.

Переглядайте рахунки, фінансові звіти та інші важливі документи, які потребують вашої уваги.

Це гарантує, що в найближчому майбутньому ви не будете мати справу з неприємностями, що пов'язані з документами.


Додатковий матеріал.


Податкова знижка

Податкова знижка

Громадяни, які не є суб’єктами господарювання та які протягом минулого року отримували заробітну плату, з якої утримувався податок на доходи фізичних осіб, мають право на отримання податкової знижки за умови наявності підстав, передбачених Податковим кодексом України.

Податкова знижка надається, якщо у фізичної особи протягом звітного року були витрати на навчання в вищих та професійно-технічних закладах, на отримання доступного житла за державними програмами, на оплату допоміжних репродуктивних технологій, а також пов’язані зі сплатою відсотків за іпотечним кредитом, внесків на благодійність, страхових платежів (внесків, премій) за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення тощо.

Для отримання знижки необхідно заповнити та до 31 грудня подати за місцем реєстрації декларацію про майновий стан та доходи. У декларації необхідно вказати суму одержаного за рік доходу у вигляді зарплати, вид понесених витрат, їх розмір і розраховану суму податку на доходи фізичних осіб до повернення.


Уточнення та припущення

Уточнення:

Протягом цього курсу будь-яке посилання на конкретну компанію, комерційний продукт, процес чи послугу не є і не передбачає схвалення або рекомендацію.

Ми робимо все можливе, щоб інформація на цих курсах була актуальною, але з часом нові матеріали, а також законодавчі та нормативні зміни можуть зробити цей матеріал неактуальним.

Якщо ви виявите неточну інформацію, зв'яжіться з нами.


Коментар